Klubová akcia – Zbojníčka, 21.-23.10.2016, podpora tatranského lezenia vybraných členov

22. August 2016 at 6:43

Vo februári na VČS sme sa bavili (s viacerými aj osobne), že na jeseň by sme trochu podporili vybraných starších členov v HKF, ktorí lezú v Tatrách, príp. majú potenciál liezť v Tatrách. Stále mám totiž pocit, ako keby sme väčšinu energie v klube investovali len do nováčikov. Z toho dôvodu sme nevyberali medzi poslednými nováčikmi. Tí sú však na akcii tiež vítaní.

Zároveň týmto chceme vyjadriť poďakovanie za vernosť HKF a taktiež za pomoc pri fungovaní na klubovom živote.
Je ťažké vybrať z viac ako 125 členov HO HKF zopár ľudí. V prvom kole sme vybrali 14 ľudí, ktorých by sme radi pozvali na Zbojníčku a to v termíne 21.-23.10.2016 (piatok-nedeľa).
Taktiež dúfam, že tento výber nenarobí zlú krv medzi ostatnými členmi a neznepriatelím si zopár ľudí :)
Je to vždy risk, takto dopredu plánovať jesenné Tatry ale dúfam, že si užijeme krásne jesenné inverzné počasie. V okolí je však široká ponuka južne orientovaných stien a dúfam, že sa bude liezť nielen na kvantitu ale aj na kvalitu :)
Každý z pozvaných ľudí má zabezpečené 2 noci aj s raňajkami. Celé vás to bude stáť len 10€, zvyšné náklady bude znášať klub.
“Nominovaní ľudia”:
  • Bukový, Havlík, Ivaničová, Jasenčáková, Kalafut, Drgoň, Mucha, Kianička, Rozboril, Bogár J., Bogár O., Verébová, Samaš, Smatana (+ Barjak, Marks)
  • potvrdenie účasti a zaplatenie nevratnej zálohy = do 31.8.2016 (info mailom)
  • účasť odmietli, resp. nepotvrdili: Mucha a J. Bugár, takže namiesto nich ide Mederiová a Durmek (doplnené 6.9.2016)
Po 31.8.2016 ponúkneme prípadné voľné miesta “náhradníkom”:
  • v poradí: Berezňáková, Mederiová, Durmek, Kováč, Paulík, Spišiak, Štrba, Zibala
Samozrejme akcia je otvorená pre všetkých členov, ktorí si však už budú svoj prípadný pobyt na chate organizovať vo vlastnej réžii.
Uvidíme, čo prinesie rok 2017. Predbežné plány sú také, osloviť a podporiť zase iný výber ľudí v HKF na nejakej inej akcii. Skalkárskej, horskej, metodickej, hociakej… Treba však prísť s nejakým návrhom, nejaké to euro sa už nájde :)
Koordinácia akcie: Igi & Patrik & tajný konzultant :)
Fotky: Igi a archív HKF