Konečne je tu spoločný vianočný nákup HKF!

12. November 2018 at 9:45
Nuž, kamaráti, ani tento rok nezrušili vianoce a tak si opäť nájdete pod stromčekom škaredé svetre, malé ponožky a knihy, ktoré si neprečítate. Tento rok to ale môžte zmeniť! Kúpte si pod stromček to, po čom túžite!

Pricádza ďalší hromadný nákup na www.adamsport.eu!

Máme možnosť urobiť spoločný klubový nákup prostredníctvom Adam Sportu. Ponúkajú širokú škálu lezeckého i iného outdoorového materiálu. Ich ceny sú mimoriadne priaznivé a navyše od nich ako bonus dostaneme zľavu. Poviem len toľko, že bude lepšia ako posledné roky! Ostatné prezradím osobne.

Postup je nasledovný:
1. choď na www.adamsport.eu
2. vyber si tovar
3. pokiaľ je to niečo, čo si potrebuješ vyskúšať, neostýchaj sa a choď si to vyskúšať do ľubovoľnej outdoorovej predajne
5. pokiaľ máš záujem o niečo, čo na stránke nemajú, no iný tovar od tohto výrobcu majú, napíš mi, skúsim zistiť, či vedia zohnať a za koľko
4. pošli mi link na tovar spolu s informáciou o množstve, farbe, veľkosti, proste všetko, aby si si bol istý, že dostaneš to, čo si si objednal. Do predmetu daj “NAKUP HKF” (áno veľkými a bez diakritiky!)
5. pošli mi 70% hodnoty objednaného tovaru ako zálohu na účet, ktorého číslo dostandeš v odpovedi na svoju objednávku. Do informácie pre prijímateľa daj “NAKUP + MENO” (áno, tvoje meno)
6. pokiaľ chceš niečo zmeniť alebo doplniť, vráť sa do kroku 1. a v kroku 4. daj do predmetu “NAKUP ZMENA”
7. toto všetko stihni do piatka 23. novembra a veci by mali stihnúť prísť skôr, ako budeš mať zbalené všetky ostatné darčeky!
8. čakaj na mail s inštrukciami o mieste a čase výmeny tovaru za zvyšok sumy
9. teš sa!

Táto akcia sa vzťahuje na každého člena HKF bez ohľadu na pohlavie, vek, rasu, politický názor, obľúbenú zmrzlinu alebo dĺžku pôsobenia v klube.
Pokiaľ vám je niečo nejasné (ale priznajme si: Môže to byť ešte jasnejšie?) volajte či píšte.

Marek
elvis@elvis.sk
0903 693 401